Kreuj z nami przyszłość ochrony zdrowia!

Młodzi Menedżerowie Medycyny to grupa odpowiedzialnych indywidualistów ukierunkowanych na działanie.

Rekrutacja odbywa się w trybie ciągłym. Możesz zgłosić się do nas samodzielnie i wysłać swoje CV i list motywacyjny na mail biuro@menedzerowiemedycyny.pl, albo być polecony przez jednego z członków MMM.

  • Poszukujemy studentów i młodych absolwentów uczelni wyższych do 35 r.ż.
  • Kandydat musi działać lub chcieć działać w ochronie zdrowia i posiadać o niej podstawową wiedzę
  • Kierunek rozwoju MMM będzie zależał od potrzeb i chęci członków. Zespół jest tworzony przez ludzi, którzy do niego należą. Nie jesteśmy zwolennikami hierarchii – pracujesz na swój sukces
  • Opłata członkowska wynosi 100 zł/rok
  • Trzeba liczyć się z kosztami dojazdu na spotkania, konferencje i zebrania zarządu, które zazwyczaj będą odbywały się w Warszawie, ale czasami także w innych miastach
  • Jeśli masz dodatkowe pytania, pisz do nas śmiało! Na e-mail, na facebook’u, nie ma znaczenia. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kto może aplikować do MMM?

Studenci i młodzi absolwenci uczelni wyższych do 35 r.ż., którzy działają lub chcą działać w sektorze ochrony zdrowia.

Jaki jest koszt członkostwa?

Opłata członkowska wynosi 100zł/rok ma ona jednak tylko charakter motywacyjny. Osoby, które złożą pisemne oświadczenie o niemożności poniesienia takiego kosztu, mogą zostać zwolnione z opłaty.

Gdzie odbywają się spotkania?

Spotkania z liderami odbywają się zazwyczaj w Warszawie, ale również w innych miastach Polski. Konferencje odbywają się w całym kraju. Będąc Członkiem MMM trzeba liczyć się z koniecznością dojazdu na miejsce wydarzenia.

Jak wygląda rekrutacja?

Pierwszym etapem jest rekrutacja online. Drugim – spotkania z wybranymi kandydatami. Nie narzucamy sobie docelowej liczby przyjętych osób.