Kreuj z nami przyszłość ochrony zdrowia!

Młodzi Menedżerowie Medycyny to grupa odpowiedzialnych indywidualistów ukierunkowanych na działanie. Dołącz do nas – aplikuj za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

  • Poszukujemy studentów i młodych absolwentów uczelni wyższych
  • Kandydat musi działać lub chcieć działać w ochronie zdrowia i posiadać o niej podstawową wiedzę
  • Nie określamy docelowej liczby przyjętych członków – zależy nam na wybraniu najlepszych z najlepszych
  • Kierunek rozwoju MMM będzie zależał od potrzeb i chęci członków. Zespół jest tworzony przez ludzi, którzy do niego należą. Nie jesteśmy zwolennikami hierarchii – pracujesz na swój sukces.
  • Opłata członkowska wynosi nie więcej niż 100 zł/rok, jednak wyłącznie ze względów motywacyjnych. Członkowie, którzy nie będą mogli jej uiścić, będą z niej zwolnieni
  • Trzeba liczyć się z kosztami dojazdu na spotkania, konferencje i zebrania zarządu, które zazwyczaj będą odbywały się w Warszawie, ale czasami także w innych miastach
  • Aplikacje przeglądamy na bieżąco – im szybciej złożysz kandydaturę, tym szybciej zostanie ona rozpatrzona
  • Jeśli masz dodatkowe pytania, pisz do nas śmiało! Na e-mail, na facebook’u, nie ma znaczenia. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kto może aplikować do MMM?

Studenci i młodzi absolwenci uczelni wyższych, którzy działają lub chcą działać w sektorze ochrony zdrowia.

Jaki jest koszt członkostwa?

Wysokość opłaty członkowskiej będzie uzgadniana, ma ona jednak tylko charakter motywacyjny. Osoby, które złożą pisemne oświadczenie o niemożności poniesienia takiego kosztu, zostaną z tej opłaty zwolnione.

Gdzie odbywają się spotkania?

Spotkania z liderami odbywają się zazwyczaj w Warszawie, ale również w innych miastach Polski. Konferencje odbywają się w całym kraju. Będąc Członkiem MMM trzeba liczyć się z koniecznością dojazdu na miejsce wydarzenia.

Jak wygląda rekrutacja?

Pierwszym etapem jest rekrutacja online. Drugim – spotkania z wybranymi kandydatami. Nie narzucamy sobie docelowej liczby przyjętych osób, ale będzie ona w okolicach 30.